top of page

Příběh

 

Značka Monsterra byla založena v roce 2009, původně jako platforma zabývající se designem a osvětou v oblasti současných způsobů pěstování rostlin v interiéru.

 

Mladá značka se tehdy prezentovala prostřednictvím závěsných skleněných váz Flying Jungle, systémy závěsných květináčů Alpinium a dalšími produkty na míru sloužícími jako nosiče rostlin v interiéru i exteriéru.

 

Postupně došlo k rozšíření sortimentu produktů až do dnešní podoby.

V současnosti značka nabízí systém balkonových zahrad Planks Outside, policový a knihovní modulový systém Planks Inside, naše řada produktů se dále rozšiřuje. 

 

Monsterra je spolehlivým partnerem nejen architektů, interiérových designerů a developerů, ale samozřejmě všech lidí, kterým záleží na prostředí ve kterém žijí.

Naším cílem je, aby se rostliny staly přirozenou integrální součástí našich příbytků a veřejných prostorů ve kterých žijeme.

 

Věříme, že rostliny mají kromě funkce čištění a filtrace vzduchu který dýcháme ještě jednu důležitou vlastnost a to předávání pozitivní přírodní energie. Vytvořte s námi vaši soukromou džungli a nechejte na sebe tuto energii působit.

11-1024x768.jpg
bottom of page